MOLNÁR MARIANN

Molnár Mariann

Kezdő fotósként nagy megtiszteltetés számomra, hogy a Miskolci Fotóklub tagjai között lehetek. A 2023. év számomra sok szempontból az újrakezdés és a kiteljesedés éve volt, ezért minden alkalmat megragadtam, hogy teret adhassak az önkifejezésemnek: elkezdtem hobbi szinten írni, festeni, és fotózni is.

Igen, komoly fényképezőgépet is legelőször 2023-ban tartottam a kezemben, vagyis meglehetősen "zsenge" vagyok még a többiekhez képest. Azért csatlakoztam a klubhoz, mert szeretnék sokat tanulni, fejlődni, és itt jó kezekben vagyok. Amit fotósként már tudok magamról: szeretem a fény és az ember találkozását.

Szeretném megmutatni, hogy szerintem milyen gyönyörű tud lenni valaki vagy valami a puszta létezése fényében (avagy a fényben létezve). Az út elején tartok, és minden megtett lépésért hálás vagyok.

IMG_1739(1)
IMG_0610_2(1)