HERENDY ADRIENN

Herendy_Adrienn

Herendy Adrienn vagyok, a Miskolci Fotóklub Egyesület tagja 2014 óta. Kedvenc fotótémám az ember, de szívesen fotózok természetet is. A fotózás számomra öröm, kikapcsolódás, relaxáció, a flow-élmény megélése. A legjobban azokat a pillanatokat élvezem, amikor a modellem és én egy hullámhosszra kerülünk, és a kialakult összhang jótékony hatására megszületnek a képek, szinte maguktól. Azt vallom, hogy nincsenek fotogén vagy kevésbé fotogén emberek: mindenkinek van érdekes és egyedi vonás a természetében, amelyet a fotóssal együtt kell megtalálni és bemutatni.

Úgy gondolom, hogy a természet szeretete egy, a Bükk-hegység közelében élő fotográfusnak szinte kötelező. Szívesen töltöm az időmet a közeli erdőkön és mezőkön, akár egyedül, akár a Miskolci Fotóklub Egyesület tagjaival tett közös kirándulásokon, sokszor véletlenszerűen összefutva a kedvenc helyeink egyikén.