bodnár balázs

Bodnar_Balazs

Egerben születtem és nőttem fel, majd a középiskolai tanulmányaim kezdetével kerültem Miskolcra, a Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola ütő tanszakára. A klasszikus zenei diplomámat szintén Miskolcon, azt követően a jazz főiskolait pedig Székesfehérváron szereztem meg. 2007-től tanítok a Mezőkövesdi Alapfokú Művészeti Iskola ütő tanszakán. 2015-től itt is lakom, ma már a feleségemmel, a kisfiammal és a kislányommal együtt. 2010-től miskolci Bíborszél nevű zenekar dobosa vagyok, az "Itt a helyed" című dalunkhoz készült klipben pedig a Fotóklub több tagja is tevékenyen részt vett. A fotózás számomra egy régi szenvedély, de mivel a zene szinte minden időmet lekötötte, így sokáig csak hobbi maradt. Viszont pár éve komolyabban is elkezdtem foglalkozni vele, mivel mindig is a terveim között szerepelt egy saját fotóstúdió. Nagyon sokféle téma érdekel és igyekszem minél több oldalról megismerni a fényképezés világát, de ami a legközelebb áll hozzám, az a portré- és a természetfotózás.